IKEA Mobil

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.2 MB
  • Version 1.3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma MAPA Mobilya
IKEA Mobil uygulaması ev eşyası konusunda sizlere bir çok seçenek sunacak kaliteli bir mobile uygulamadır.

Yeni eve mi taşındınız, yeni eşyalar mı istiyorsunuz ya da evinizi baştan aşa yeniliyor musunuz IKEA Mobil uygulaması sizlere anında yardımcı olacak ve harika ev eşyaları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunacaktır. Tek tık ile karşınızda milyonlarca ev eşyasına ulaşabilirsiniz. Dekoratif milyonlarca eşya arasından zevkinize uyan en kaliteli ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Ürünümüzü satın alın ve anında kapınıza kadar getirilsin. 

Saatlerce mağaza gezerek alışveriş yapmak istemiyorsanız, sıkılıyorsanız gelişmiş mobil cihazınızdan yararlanın. Mobil cihazınız sizlere IKEA Mobil gibi ev eşyası konusunda geniş bir saha sunuyor. Uygulama üzerinden beğendiğiniz ürünleri, evinize doğru ilerlerken alabilir ve anında siparişini verebilirsiniz.

Eğer mağazan alışveriş yapmak istiyorsanız da mağazaya gelmeden alışverişinizi planlamak için liste oluşturabilme ve ürünlerin mağaza içindeki lokasyonlarını listeleyebilme özelliği ile sizlere zamandan tasarruf etmeniz için olanak sağlıyor. IKEA Mobil uygulamasını sizde Android mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirin ve evinizi harika eşyalar ile baştan yaratın. 

IKEA Mobil indir